Informator

Pierwsze płatki sniegu

listopad 24, 2021
Dzisiejszy dzień pewnie będzie obfotografowany dość mocno.
Informator

Kalendarz dla Piotrusia

listopad 17, 2021
Kochani, od pewnego czasu  zbieramy zdjęcia do kalendarza Radia Istebna na 2022 rok.
Muzyka

Muzyczne Inspiracje

listopad 16, 2021
Tego słucham w tym tygodniu :)
Informator

Informator Radia Istebna 14.11.2021

listopad 14, 2021
Garść informacji o naszych akcjach :)
Kalendarium

Krawiec noblistą

listopad 13, 2021
„Mnie być w terminie, mnie krawiectwo w głowie,Mnie, co ma dusza klasyczna w połowie?!I oni by mnie krawczykiem może nazwać chcieli,Mnie – Czy ci ludzie znów nie zidiocieli?”
Informator

Msza święta w intencji Ojczyzny

listopad 11, 2021
W kościele Dobrego Pasterza w Istebnej odbyła się  Msza w intencji Ojczyzny.
Kalendarium

11 listopada -świąteczna refleksja

listopad 11, 2021
ZAMIAST SŁÓW
Informator

Mazurska piramida

listopad 07, 2021
Każdego dnia miliony ludzi wymienia nazwisko gdańszczanina (nie mylić z politykiem!) i nawet o tym nie wiedzą.
Kalendarium

Kalendarium Radia Istebna - 05 listopada

listopad 05, 2021
Kayah, Maria Skłodowska-Curie, Muniek Staszczyk, Brian Adams... i wiele, wiele innych nazwisk związanych z dzisiejszą datą.
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/radioo/domains/radioistebna.pl/public_html/images/Oddanie parkingu.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Oddanie parkingu

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Oddanie parkingu:::0:0 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Oddano parking "Pod Grapą" w Istebnej

27 Lis 2015

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Oddanie parkingu:::0:0 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Oficjalne oddanie parkingu "Pod Grapą".

W dniu dzisiejszym odbyło się zakończonie projektu "Poprawa dostępności komunikacyjnej w ramach Programu Rozwoju Trójstyku". W ramach tego projektu. po stronie Polskiej powstał parking "Pod Grapą" w Istebnej i droga na Jasnowicach. Po stronie Czeskiej natomiast powstała droga i chodnik do Trójstyku.

W zakończeniu wzieli udział włodarze z Polski, Czech przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i Euroregionu Śląsk Cieszyński. Był też Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Ostrawie, Pan Janusz Bilski. Nastapiła wiytacja oddanych inwestycji i krótkie spotkanie w Herczawie. Koszt parkingu , jeżeli chodzi o roboty budowlane, wyniósł około 1 935 000 złotych. Znacąca częśc kosztów do dofinansowanie w wysokości ok. 1 644 000 złotych.

Wiecej na temat tej inwestycji oraz całego projektu w jednym z wydań Informatora Radia Istebna ( w każdą sobotę od 19:00). Porozmawiamy z Wójtem Gminy Istebna, Panem Henrykiem Gazurkiem ( mamy wstępne potwierdzenie) oraz koordynatorem projektu - Panem Wiesławem Legierskim. Tymczasem obejrzyjcie sobie fotorelację.

 

{gallery}Oddanie parkingu:::0:0{/gallery}