A to ciekawe!

Jak zatrzymać młodość i smukłą sylwetkę

czerwiec 27, 2022
Żyli długo i szczęśliwie, przy tym nadal pięknie wyglądali – taka modyfikacja zakończenia dawnych bajek, która... może kiedyś się spełni.
Informator

Najlepszy zestaw relaksacyjny!

czerwiec 23, 2022
Działa – przetestowałem i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu :)  
Malarstwo

„Beksiński na Śląsku” Byłem, zobaczyłem, polecam!

czerwiec 21, 2022
Nie to jest ważne, co się ukazuje, lecz to, co jest ukryte… Jeszcze inaczej: ważne jest to, co ukazuje się naszej duszy, a nie to, co widzą nasze oczy i co możemy nazwać. Wydaje mi się, że to pierwsze można…
Malarstwo

Beksiński na Śląsku

czerwiec 16, 2022
Beksiński - jeden z najciekawszych współczesnych artystów, którego obrazy przez jednych podziwiane, uważane za intrygujące, w innych budzą lęk, niepokój, a nawet przerażenie. Jednak nie sposób przejść obok nich obojętnie. Wszak taka rola sztuki - wzbudzać emocje...
Informator

sklep internetowy JOMIKA

czerwiec 16, 2022
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele! Nowo powstały sklep internetowy JOMIKA cały dochód ze sprzedaży różności przeznaczy na kulturę, edukację i pomoc społeczną. Tak, właśnie taka jest idea. https://jomika.pl/
Informator

Coco Bombay - z biedy do luksusu?

czerwiec 13, 2022
Czy droga Coco Chanel, rozpoczynająca się od nauki szycia w sierocińcu siostr zakonnych, po kreatorkę mody i finansową niezależność jest do powtorzenia?Nie wiadomo.
Informator

Niedzielny przedświt

czerwiec 12, 2022
Jak jak kocham takie chwile: śpię przy otwartym oknie, orzeźwiające powietrze oplata mnie delikatną powłoką i sprawia, że ulatuję gdzieś w magiczne światy. Synapsy cichutko tykają na niskich częstotliwościach i... słyszę piękny ptasi śpiew. Otwieram powoli jedno, potem drugie oko,…
Informator

Czym jest wolność?

czerwiec 10, 2022
„Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka” – powiedział Alexis de Tocqueville (1805-1859) – francuski myśliciel polityczny, socjolog i polityk.
Informator

Byle dowalić, czyli… niedoceniona umiejętność czytania

czerwiec 06, 2022
Od wielu miesięcy zastanawiam się, co się z nami stało.

Najlepszy zestaw relaksacyjny!

Działa – przetestowałem i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu :)

 

Składniki:

farba, wałek, książka...

Sposób użycia:

Zaczynamy od mieszania farby, później łagodnymi, powtarzalnymi ruchami, przerywanymi zamoczeniem wałka w pojemniku z farbą, nanosimy odpowiedni kolor na płaską powierzchnię. Tym powtarzalnym czynnościom może towarzyszyć muzyka równie uspokajająca.  

Po nałożeniu farby na całej powierzchni udajemy się w ustronne miejsce, bierzemy specjalnie przygotowaną do tego celu książkę. Czytamy tak długo, aż farba wyschnie. 

Następnie powtarzamy czynność do momentu pomalowania całego obiektu albo jesli przeczytamy książkę. Przy drugim wariancie musimy mieć większą powierzchnię i więcej farby, w zależności od grubości książki.

Przeciwskazania:

Podczas malowania należy unikać słuchania wiadomości z kraju i ze świata - grozi to nerwowymi ruchami, które później objawiają się w postaci gęsto występujących "żydów".

Dawkowanie:

W zależności od trybu życia - raz w roku, a w niektórych przypadkach należy rozważyć przekwalifikowanie się na malarza pokojowego. Wtedy łączymy przyjemne z pożytecznym.

Nie należy podawać dzieciom i młodzieży z obawy o oskarżenie wykorzystywania nieletnich.

Przed zastosowaniem  kuracji należy skontaktować się z lekarzem bądź farmaceutą, gdyż niewłaściwe stosowanie... itd, itp :)

Więcej w tej kategorii: « sklep internetowy JOMIKA