Informator

60 lat Wisły

lipiec 13, 2022
Na różne sposoby można celebrować rocznice wydarzeń - jedni czują się dobrze na  rozmaitych sesjach naukowych, inni w trakcie patetycznych akademii, a pewnie większość woli wybrać się na spotkania towarzyskie z muzyką. Najgorzej mają oficjele - muszą być wszędzie :P
A to ciekawe!

Niecodzienne dekoracje

lipiec 12, 2022
Zbierając grzyby albo chrust :) zwróćmy uwagę też na małe kawałki drewna o dziwnych kształtach. W domu z tych kawałków możemy wyczarować takie cudeńka, jak te na zdjęciach. Odrobinka wyobraźni i... satysfakcja gwarantowana!
A to ciekawe!

Miasto, w którym ludzie stają się bogami

lipiec 08, 2022
Jakkolwiek dziwnie to brzmi, wiele gwiazd muzyki, celebrytów i zwykłych Kowalskich, odwiedza jedno z najbardziej imponujących i mistycznych starożytnych stanowisk archeologicznych.  
Informator

Kalejdoskop Radia Awangarda 4.07.2022

lipiec 04, 2022
Dziś, z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI w USA zabieram Was w muzyczną podróż po amerykańskich miastach.
Informator

Zaproszenie do Krakowa (ale czy do Krakowa trzeba zapraszać?)

lipiec 03, 2022
Letnie Tanie Kinobranie to niezwykły festiwal filmowy! Dlaczego niezwykły? Ano dlatego, że w Krakowie, że w Kinie Pod Baranami, że będzie trwał prawie dwa miesiące, że zostanie zaprezentowanych ponad 100 filmów w ciągu ośmiu tematycznych tygodni i - co nie…
A to ciekawe!

Saharyjskie temperatury przed nami - jak sobie z nimi radzić?

czerwiec 30, 2022
To tylko kilka przykładów. Może ktoś ma jakiś inny, sprawdzony sposób?
Kalendarium

Tesla czy Rubens?

czerwiec 28, 2022
Najdroższy obraz flamandzkiego mistrza baroku - Petera Paula Rubensa - "Rzeź niewiniątek", zostało sprzedane w domu aukcyjnym Sotheby's za 49,5 mln funtów. Przeliczając funty na dolary po dzisiejszym kursie, wychodzi nam 61 407 750,00 dolarów.  Najdroższy model Tesli (Tesla Model…
A to ciekawe!

Jak zatrzymać młodość i smukłą sylwetkę

czerwiec 27, 2022
Żyli długo i szczęśliwie, przy tym nadal pięknie wyglądali – taka modyfikacja zakończenia dawnych bajek, która... może kiedyś się spełni.
Informator

Najlepszy zestaw relaksacyjny!

czerwiec 23, 2022
Działa – przetestowałem i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu :)  

Miasto, w którym ludzie stają się bogami

Jakkolwiek dziwnie to brzmi, wiele gwiazd muzyki, celebrytów i zwykłych Kowalskich, odwiedza jedno z najbardziej imponujących i mistycznych starożytnych stanowisk archeologicznych.

 

Teotihuacán w Meksyku - miasto stało się jednym z tych wyjątkowych miejsc na świecie, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu.

W rzeczywistości nie wiadomo na pewno, kto zamieszkiwał to wielkie miasto, ponieważ Aztekowie, największe imperium w Mezoameryce, zastało je opuszczone i nazwali je miejscem, z którego pochodzą bogowie; miejscem, gdzie rodzą się bogowie lub miejscem, w którym ludzie stają się bogami.

Chociaż w ostatnich latach XX wieku Teotihuacán został spopularyzowany jako „miejsce, w którym ludzie stają się bogami”, niektórzy uczeni uważają, że ludy, które przybyły na to miejsce po VIII wieku, opuszczone miejsce nazwali Teo uacan , „Miasto Słońca”.

Zobacz zdjęcia celebrytów i gwiazd rocka w Teotihuacán w tej stworzonej przez nas kompilacji.
Niektóre są średniej jakości, ale innych nie udało się wyszperać w internecie.

 

 famosos y rockstars en teotihuacan bowie
 famosos en teotihuacan 2
 famosos en teotihuacan 3
 famosos en teotihuacan 8
 famosos en teotihuacan 9
 famosos en teotihuacan 10
 famosos en teotihuacan 18
 Robert Trujillo i James Hetfield
Józef Michałek

Założyciel Radia Awangarda.

kontakt: 515 533 522